SPRAWDZONE SPOSOBY NA OPALONE NOGI W ZIMIE

Twoja wakacyjna opalenizna powoli staje się wspomnieniem a Ty zastanawiasz się, jak można zatrzymać efekt muśniętej słońcem skóry na dłużej? A może w grudniu wybierasz się na ważną uroczystość i rozpaczliwie poszukujesz sposobu na naturalnie wyglądającą opaleniznę nóg bez użycia rajstop? Ile kobiet, tyle oczekiwań, jednak w sezonie zimowym rzeczywiście wiele z nas szuka nowych możliwości na brązową skórę w miejscach, które planuje odkryć. Umiarkowana opalenizna zimą, w zależności od konkretnego typu urody wygląda zdrowo i atrakcyjnie, co bardzo lubimy.

Co jednak mają zrobić Panie, które latem unikają promieni słonecznych z uwagi na częste poparzenia słoneczne, lub te z jasną karnacją, które z przyczyn naturalnych nie mogą utrzymać opalenizny dłużej niż na kilka kolejnych tygodni (czyli mniej więcej do końca września)? W świetle aktualnej wiedzy odradzamy solarium, którym można nie tylko sobie zaszkodzić a i tak opalenizna nie będzie wyglądać naturalnie.

SPRAWDZONE SPOSOBY NA OPALONE NOGI W ZIMIE

Z pomocą przychodzi rynek kosmetycznych nowinek, na którym preparaty przeznaczone do podkreślania już istniejącej opalenizny czy też te mające za zadanie przyciemnić jasną karnację bez tandetnego końcowego efektu, zostały już przetestowane przez na prawdę wiele kobiet. I wszystko wskazuje na to, że zadowalające efekty zasługują na pozytywną opinię.

RAJSTOPY W SPRAYU

Czyli dokładnie rzecz ujmując fluid kryjący niedoskonałości i nadający skórze pożądany odcień opalenizny, którego aplikacja polega na spryskaniu skóry nóg z odpowiedniej odległości (według instrukcji producenta). Dla kogoś, kto nigdy nie miał do czynienia z tym kosmetykiem, może wydawać się mało wiarygodne jego wygodne użytkowanie, zarówno pod kątem nakładania jak i trwałości. Dlatego też, jeśli wcześniej nie przetestowałaś tego produktu od żadnej konkretnej marki, nie próbuj nawet zabrać go ze sobą do torebki na wielkie wyjście. Jak przy każdym kosmetyku nadającemu skórze kolorytu może się okazać, że wcześniej lepiej jest poćwiczyć jego nakładanie, czy przetestować np.: w pracy, gdzie będziesz miała możliwość zmyć go w ciągu dnia bez zbędnego stresu.

Czasem bowiem zdarza się, że nieumiejętnie nałożony kosmetyk może pozostawić plamy na ubraniu lub smugi na skórze. Chyba żadna z kobiet nie chciałaby uzyskać takiego efektu na swoich nogach, dlatego warto wybierać nie tylko renomowane marki kosmetyków ale i rozpocząć próby odpowiednio wcześniej, by móc nauczyć się to robić prawidłowo. Ponadto należy pamiętać, że przed naniesieniem sprayu na nogi, należy się do tego wcześniej przygotować, czyli wydepilować nogi i zrobić peeling. Rajstopy w sprayu sprawdzają się nie tylko w zimie, ale i latem, kiedy jeszcze nie zdążyłyśmy się opalić a na tradycyjne rajstopy jest zdecydowanie za gorąco.

RAJSTOPY W SPRAYU

BALSAM BRĄZUJĄCY

O ile rajstopy w sprayu nakłada się na skórę nóg przed konkretnym wydarzeniem, tak balsam brązujący dobrze jest nałożyć na kilka godzin przed zaplanowanym wyjściem. Zaleca się wsmarować go w skórę jeszcze wieczorem, bowiem docelowy kolor delikatnej opalenizny pojawi się dopiero po kilku godzinach od aplikacji. Aby być zadowolonym z efektu, zaleca się przed jego dokładnym rozprowadzeniem wydepilować nogi i zrobić peeling. Zdarza się, że niedokładnie rozsmarowany może pozostawić plamy na skórze. Aby cieszyć się naturalnym odcieniem opalenizny dobrze jest powtarzać aplikację balsamu kilka razy w tygodniu aż do uzyskania pożądanego efektu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here