Skurcz Penisa Tymczasowe Lub Stałe?

Skurcz Penisa Tymczasowe Lub Stałe?Większość praktyków urologii przekonywać, że żaden dzień nie przechodzi bez tych pięciu słów od pacjenta „, ” panie doktorze, mój penis maleje.”Prawda jest taka, że penis może zwijają się z powodu różnych okoliczności, ale przez większość czasu to tylko złudzenie-sprawność penisa, jeśli chcesz.

Nadwaga i otyłość powodują coraz bardziej hojne łonowym tłuszczowej poduszką, męski odpowiednik kobiecego wzgórek łonowy, który sprawia, że penis wydają się krótsze i retrusive. Szacuje się, że co 35 kg przyrostu masy smile29.eu ciała prowadzą do utraty 1 cala widocznej długości penisa. Jednak, długość zazwyczaj неповрежденна, z penisem po prostu ukrywając za tłuste ochraniaczem – ” wpływem żółwia.”Pozbądź się tłuszczu i voila … penis znowu się pojawi. Obecność figury dużych wyraźnie nie pomaga, jeśli chodzi o rozmiar penisa i innych problemów.

Jak Wygląda Przeciętny Penis?

Jak i wiele innych cechy fizyczne, rozmiar penisa jest w dużej mierze genetyczne i czynniki dziedziczne. Wini go w swoim ojcu (i matki). Urologów mogą potwierdzić fakt, że penisy są w różnych kształtach i rozmiarach, i że stara długość niekoniecznie przepowiada długość erekcji i może różnić się w zależności od wielu czynników. Są prysznice, a ogrodnicy. Ulewy mają większą zwiędły długość bez znacznego rozszerzenia w osiągnięciu erekcji, w przeciwieństwie do firm, które mają stosunkowo niewielkie wiotkie penisa, który znacznie rozszerza się z erekcją.

Wszystkie parametry biologiczne-w tym rozmiar penisa-mają krzywą dzwony z szerokim zakresem odchylenia, przy czym większość zgrupowane w środku i emisji na obu końcach. Niektórzy mężczyźni phallically obdarzeni i niektóre phallically sporne, większość jest gdzieś pośrodku. W badaniu 3500 penisy, opublikowanym Alfred Kinsey, średnie wartości były takie: 1

Średnia powolnym długość: 8,8 cm (3,5 cala)

Średnia wyprostowane długość: między 12,9 i 15 cm (5-6 cali)

Średni obwód penisa: 12,3 cm)

Problem Skurczu Penisa

Jeśli istnieją słowa, 9 liter, która gardzi każdy człowiek, to” S-H-R-w-K-A-G-E. ” rozmiar penisa u człowieka dość zmienny, oparty na krążenie krwi do penisa. Im więcej krwi, tym więcej opuchlizna (obrzęk). Im mniejszy przepływ krwi, tym mniej guz. „Kurczenie się” – to prawdziwe zjawisko, spowodowane wpływem zimna (pogoda lub wody), stanem niepokoju lub nerwowość, zajęciem sportu. Mechanizm we wszystkich przypadkach obejmuje penile przepływ krwi.

Ostry Skurcz Penisa

Opłatę Temperaturze

Wpływ zimna powoduje zwężenie naczyń (zwężenie ciśnienia przepływu krwi w obwodowych częściach ciała (w tym i penisa), aby utrzymać przepływ krwi i temperatury w sedno. Zasada ta jest stosowana przy stosowaniu lodu na uraz, tak jak zwężenie naczyń krwionośnych, zmniejsza obrzęk i stan zapalny. Dokładnie tak samo oddziaływanie ciepła powoduje rozszerzenie naczyń obwodowych (rozszerzenie ciśnienia przepływu), powodem, dla którego wypełnienie penisa może się zdarzyć w ciepłym prysznicem.

Ze Względu Na Stan Duszy

Nerwowość i niepokój powodują uwalnianie hormonu adrenaliny „walka lub ucieczka”, który funkcjonuje jako narzędzie sossoudossouerveshchee. To ma wiele efektów, z których jeden jest wiotkie penisa. W rzeczywistości, kiedy rzadko pacjent jest do pokoju pogotowia z erekcją która nie wyjdzie, urologów często wstrzykują adrenalina-jak lekarstwo do penisa, aby przynieść ujawnienie w dół.

Z Powodu TreningówZ Powodu Treningów

Uderzać go mocno w siłowni lub z dowolnym atletycznej nękanie powoduje olbrzymi wzrost w przepływie krwi do części ciała, które włączyły się w stres. Dzieje” kradzież ” krwi z narządów i tkanek, nie uczestniczących w ćwiczeniach, kosztem „elana” przepływu krwi do tych, którzy mają najwyższe zapotrzebowanie na tlen i odżywianiu, a mianowicie do mięśni. Penis jest jednym z tych organów, z których „skradanie się” krew, powodując сдувание. Ponadto, adrenaliny, który zwykle towarzyszy treningu jeszcze ściska penisa.

Jazda na rowerze i inne sporty siodło – w tym motocykl, motorower, i jazda konna-umieścić intensywne, długotrwałe nacisk na krocze (obszar pomiędzy moszną a odbytem), anatomiczne położenie penisa krwi i nerwów, a także mięśnie dna miednicy, które pomagają utrzymać erekcji i utrzymanie erekcji sztywność. Po kompresji penisa przepływ krwi i zaopatrzenie nerwowe, bezpośredni nacisk na mięśnie dna miednicy i kradzież, jest burza dla kulawego, zmarszczonego i wyczerpanego penisa. Zbyt dużo czasu w siodle może również powodować zaburzenia erekcji.

Z Powodu Nieregularnej Aktywności Seksualnej

Jak każda inna część ciała, penis trzeba używać na miarowej podstawie natura drogi przeznaczyła dla utrzymania swojego zdrowia. Brak regularnej aktywności seksualnej może prowadzić do atrofii (wycieńczenia ze spadkiem anatomii i funkcji) эректильных tkanek penisa, w wyniku czego „de-polekowe”, mniejszy, i często nerwy penisa.

Jeśli jedno idzie zbyt długo bez ujawniania, to płaski mięsień, elastyna, i inne tkanki wewnątrz penisa mogą wpływający, wydatki w utracie penile długości i dystansowe i niemożności osiągnięcia ujawnieniem. Z drugiej strony, badania naukowe wykazały, że akt seksualny na bieżąco chroni przed zaburzenia erekcji.

Z Powodu Choroby I Leczenia

Radykalnej prostatektomii, leczenie raka gruczołu krokowego, może również powodować skurcz penisa. Dzieje się tak z powodu utraty w długości cewki moczowej wymagają chirurgicznego usunięcia prostaty i z powodu nieużywania zanik i blizn, że może dojść do zaburzeń erekcji związane z zabiegiem chirurgicznym. Z tego powodu, zwrot w siodle jak najszybciej po zabiegu pomoże „zrehabilitować” penis, zapobiega atrofii.

Leki, które zmniejszają poziom testosteronu często używane jako inna forma traktowania dla raka prostaty. Uzyskany niski poziom testosteronu może prowadzić do atrofii penisa i wysuszenia. W ogóle, niski poziom testosteronu należnego wszystkich przyczyn oraz wnosi wkład w redukcję w penile wysokości.

Ponadto, choroba Peyroniego może powodować skurcz prącia, powodując blizny эректильным tkanek, co zapobiega ich prawidłowego rozwoju.

Jak Uniknąć Skurczu

Chociaż takie choroby, jak rak, mogą być nie w pełni pod kontrolą, oto kilka kroków, które można podjąć, aby zmniejszyć ryzyko skurczu:

Zrozumcie, że zimno, stres, i Ciężarów powodują tymczasową shrinkage.

Pamiętajcie, że kolarstwo i inne Sport седловины mogą powodować shrinkage tak samo, jak zaburzenia erekcji. Tak więc, nosić wygodne i ochronne spodenki, mierz do siedzenia z odpowiednim wejściem, często wstawać z siodła i zdejmować presję z krocza.

Zdrowo się odżywiać i być aktywnym fizycznie, aby utrzymać chude sylwetka.

Użyj go lub go stracić: pozostać aktywnym seksualnie.

Rób ćwiczenia dna miednicy (a.k.a. mężczyzna )

Żyć Z Mentalnością” Im Więcej, Tym Lepiej”Żyć Z Mentalnością" Im Więcej, Tym Lepiej"

Rozmiar penisa nie uniknął mentalności” im więcej, tym lepiej”, gdzie pożądane i poszukiwane duże samochody, domy, typy budowy ciała i logo na koszulkach. Wszechobecną порноиндустрия dała średniej facetowi trochę kompleksu niższości. Ale to fakt: u przeciętnego mężczyzny penis średniej wielkości. Niemniej jednak, chociaż średni jest normą w naszym społeczeństwie, ciekawy, że ma zły rap, tak, że idziemy na dodatkowe mile, aby zmienić nasz wygląd. Na przykład, Mamba nowe Hebrydy zawija swoje penisy w wielu stocznie tkaniny, aby wydawały się masywnymi długości. Plemię Caramoja Północnej Wagi krawat Ugandzie w końcu ich penisy, próbując wyciągnąć je.

Przysłowia dotyczące wielkości i funkcji prącia, powszechne, na przykład: „to nie rozmiar statku, a ruch oceanu.”Lub” rozmiar nie może przekraczać obsługa.”Orędzia przekazane tymi wypowiedziami, mają istotne zalety, ale, jednak, dla wielu mężczyzn i kobiet rozmiar odgrywa przynajmniej jakąś rolę, i wielu ludzi są świadomi tego, jak dobrze są one obdarzone. Ale wiedzcie, podczas gdy mężczyźni z małymi penisy mogą być mniej zdolne zadowolić seksualnie kobiety, mężczyźni, wielkie penisy mogą się przestraszyć kobiet i powodować ból i dyskomfort.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here